kemal19

kemal19
Member Since: 18 Jul 2013
Location: antalya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

63 10% The Man (2005) - Rated 18 Jul 2013
93 83% Gangs of New York (2002) - Rated 18 Jul 2013
93 83% Aliens (1986) - Rated 18 Jul 2013
82 50% Alice (1988) - Rated 18 Jul 2013
82 50% Pacific Rim (2013) - Rated 18 Jul 2013
93 83% Man of Steel (2013) - Rated 18 Jul 2013
84 63% The Heat (2013) - Rated 18 Jul 2013
76 30% Despicable Me 2 (2013) - Rated 18 Jul 2013
71 23% Monsters University (2013) - Rated 18 Jul 2013
77 36% The Lone Ranger (2013) - Rated 18 Jul 2013