kemalyener

kemalyener
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2021
Location: Dubai, United Arab Emirates
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 93% Şahsiyet (2018) - Rated 07 Jan 2021
86 85% Joker (2019) - Rated 07 Jan 2021
77 54% The Founder (2016) - Rated 07 Jan 2021
62 27% Bird Box (2018) - Rated 07 Jan 2021
20 2% Her Sey Asktan (2016) - Rated 07 Jan 2021
50 12% Before Midnight (2013) - Rated 07 Jan 2021
77 54% Before Sunset (2004) - Rated 07 Jan 2021
80 66% Before Sunrise (1995) - Rated 07 Jan 2021
50 12% Argo (2012) - Rated 07 Jan 2021
45 6% Enola Holmes (2020) - Rated 07 Jan 2021