KendellHouse

kendellhouse
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2022
Location: Little Rock, AR, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

49% Palm Springs (2020) - Rated 12 Dec 2022
32% No Time to Die (2021) - Rated 12 Dec 2022
80% Another Round (2020) - Rated 12 Dec 2022
65% Nomadland (2020) - Rated 12 Dec 2022
49% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 12 Dec 2022
32% Soul (2020) - Rated 12 Dec 2022
65% Tenet (2020) - Rated 12 Dec 2022
80% Dune (2021) - Rated 12 Dec 2022
2% Gigi (1958) - Rated 12 Dec 2022
49% Steamboat Willie (1928) - Rated 12 Dec 2022