kendeneau3

kendeneau3
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 37% 22 Jump Street (2014) - Rated 20 Jun 2015
83 87% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 20 Jun 2015
40 4% Curse of Chucky (2013) - Rated 20 Jun 2015
70 25% The Dark Knight (2008) - Rated 20 Jun 2015
80 70% Inception (2010) - Rated 20 Jun 2015
73 45% It's Kind of a Funny Story (2010) - Rated 20 Jun 2015
60 12% Deliver Us from Evil (2006) - Rated 20 Jun 2015
75 58% The Matrix (1999) - Rated 20 Jun 2015
82 79% Ex Machina (2015) - Rated 20 Jun 2015
75 58% The Babadook (2014) - Rated 20 Jun 2015