kengo

kengo
Movie Buff - 251 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2008
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 93% Come and See (1985) - Rated 19 Aug 2008
75 86% Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Rated 18 Aug 2008
65 61% Deliverance (1972) - Rated 18 Aug 2008
65 61% I Am Legend (2007) - Rated 18 Aug 2008
75 86% Full Metal Jacket (1987) - Rated 18 Aug 2008
65 61% Badlands (1973) - Rated 18 Aug 2008
70 78% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 18 Aug 2008
65 61% Ice Age (2002) - Rated 18 Aug 2008
60 43% Small Soldiers (1998) - Rated 18 Aug 2008
80 93% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 18 Aug 2008