Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kennel20

Movie Buff - 108 Film Ratings

Member Since: Jul 27, 2019

Location: USA

Bio: Just your average movie/tv buff. Love Marvel movies, everything by Nolan and Scorsese, and movies based on true stories. Former Blockbuster Video employee, so I have seen A LOT of movies!
more Recent Ratings
Check out kennel20's...
90 48% Requiem for a Dream (2000) - Jul 27, 2019
50 0% House of Wax (2005) - Jul 27, 2019
90 48% Sleepers (1996) - Jul 27, 2019
75 7% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jul 27, 2019
90 48% Identity (2003) - Jul 27, 2019
87 25% Eurotrip (2004) - Jul 27, 2019
97 82% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Jul 27, 2019
99 92% Se7en (1995) - Jul 27, 2019
65 3% The Cat in the Hat (2003) - Jul 27, 2019
92 62% 3:10 to Yuma (2007) - Jul 27, 2019