kenrad

kenrad
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2017
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 21% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 05 Jan 2017
95 84% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 05 Jan 2017
50 28% Jack Reacher (2012) - Rated 05 Jan 2017
40 21% Shanghai Noon (2000) - Rated 05 Jan 2017
65 43% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 05 Jan 2017
80 66% Minority Report (2002) - Rated 05 Jan 2017
95 84% Pulp Fiction (1994) - Rated 05 Jan 2017
60 37% Batman Begins (2005) - Rated 05 Jan 2017
70 51% A Beautiful Mind (2001) - Rated 05 Jan 2017
70 51% Hannibal (2013) - Rated 05 Jan 2017