kensal

kensal
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just looking for quality films I\'m yet to discover

more Recent Ratings

83 45% I Am Sam (2001) - Rated 07 Nov 2016
85 69% Toy Story (1995) - Rated 07 Nov 2016
88 91% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 06 Nov 2016
88 91% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 06 Nov 2016
85 69% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 06 Nov 2016
87 82% Empire of the Sun (1987) - Rated 06 Nov 2016
86 76% Crash (1996) - Rated 06 Nov 2016
83 45% Requiem for a Dream (2000) - Rated 06 Nov 2016
85 69% Home Alone (1990) - Rated 06 Nov 2016
86 76% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 06 Nov 2016