Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kenshism

Movie Buff - 136 Film Ratings

Member Since: Sep 18, 2019

more Recent Ratings
Check out kenshism's...
40 83% Sharp Objects (2018) - Sep 18, 2019
35 67% Nocturnal Animals (2016) - Sep 18, 2019
25 28% Inside Out (2015) - Sep 18, 2019
25 28% Neighbors (2014) - Sep 18, 2019
25 28% Guardians of the Galaxy (2014) - Sep 18, 2019
25 28% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Sep 18, 2019
20 12% The Conjuring (2013) - Sep 18, 2019
20 12% Les Misérables (2012) - Sep 18, 2019
25 28% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Sep 18, 2019
20 12% Intouchables (2011) - Sep 18, 2019