keremdiramca

keremdiramca
Member Since: 28 Feb 2014
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 13% Drive (2011) - Rated 01 Jun 2014
93 77% Big Fish (2003) - Rated 31 May 2014
95 90% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 31 May 2014
91 62% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 12 Apr 2014
50 2% The Counselor (2013) - Rated 23 Mar 2014
94 86% G.O.R.A. (2004) - Rated 15 Mar 2014
92 69% 300 (2007) - Rated 15 Mar 2014
55 5% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 15 Mar 2014
93 77% Saw (2004) - Rated 15 Mar 2014
91 62% Maverick (1994) - Rated 15 Mar 2014