keremm

keremm
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 07 Jun 2021
60 13% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 07 Jun 2021
60 13% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 07 Jun 2021
83 36% Sarmaşık (2015) - Rated 07 Jun 2021
100 83% Mulholland Drive (2001) - Rated 07 Jun 2021
87 41% Dexter (2006) - Rated 07 Jun 2021
78 25% After Hours (1985) - Rated 07 Jun 2021
100 83% Mad Men (2007) - Rated 07 Jun 2021
95 58% Fargo (1996) - Rated 07 Jun 2021
100 83% Goodfellas (1990) - Rated 07 Jun 2021