keremocano

keremocano
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2014
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% Singin' in the Rain (1952) - Rated 21 Jul 2014
95 96% Saving Private Ryan (1998) - Rated 21 Jul 2014
78 31% Harold and Maude (1971) - Rated 21 Jul 2014
80 39% Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Rated 21 Jul 2014
80 39% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 21 Jul 2014
83 54% Rushmore (1998) - Rated 21 Jul 2014
77 25% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 21 Jul 2014
77 25% Bottle Rocket (1996) - Rated 21 Jul 2014
90 86% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 21 Jul 2014
81 43% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 21 Jul 2014