keremyil

keremyil
Film Freak - 764 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Dune: Part Two (2024) - Rated 06 Apr 2024
98 83% Poor Things (2023) - Rated 06 Apr 2024
99 83% The Last of Us (2023) - Rated 06 Apr 2024
92 76% The African Desperate (2022) - Rated 11 Feb 2024
85 51% Joyland (2022) - Rated 11 Feb 2024
78 31% Kill Your Darlings (2013) - Rated 12 Nov 2023
87 56% Sick of Myself (2022) - Rated 12 Nov 2023
20 1% Rosso Istanbul (2017) - Rated 13 Jun 2023
40 4% The Black Phone (2022) - Rated 11 Jun 2023
92 76% Nope (2022) - Rated 23 Apr 2023