Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
keremyil

Film Freak - 717 Film Ratings

Member Since: Jul 27, 2015

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out keremyil's...
100 91% Ah g├╝zel Istanbul (1966) - Sep 23, 2020
90 67% Dallas Buyers Club (2013) - Sep 12, 2020
75 29% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Jul 19, 2020
96 82% Years and Years (2019) - Jul 12, 2020
50 8% Cargo (2018) - Jun 18, 2020
81 46% Polar (2019) - Jun 14, 2020
0% iBoy (2017) - Jun 14, 2020
45 5% The Cloverfield Paradox (2018) - Jun 05, 2020
99 83% Generation War (2013) - Jun 01, 2020
83 47% I Am Mother (2019) - May 28, 2020