keriann

keriann
Movie Buff - 299 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2013
Location: Reno, Nevada, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 64% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 12 Apr 2013
95 64% Girls Just Want to Have Fun (1985) - Rated 12 Apr 2013
89 39% Stepmom (1998) - Rated 12 Apr 2013
85 32% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 12 Apr 2013
97 72% My Best Friend Is a Vampire (1988) - Rated 12 Apr 2013
93 58% Once Bitten (1985) - Rated 12 Apr 2013
97 72% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 12 Apr 2013
98 76% Bronson (2009) - Rated 12 Apr 2013
100 91% The Shining (1980) - Rated 12 Apr 2013
95 64% Grease (1978) - Rated 12 Apr 2013