kermit13
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out kermit13's...
67 4% | Lost in Translation (2003) - Rated 11 Mar 2020 |
83 63% | Gattaca (1997) - Rated 09 Mar 2020 |
81 43% | The Blind Side (2009) - Rated 09 Mar 2020 |
78 15% | Marriage Story (2019) - Rated 19 Feb 2020 |
78 15% | Fury (2014) - Rated 18 Feb 2020 |
87 91% | Fight Club (1999) - Rated 18 Feb 2020 |
85 75% | Troy (2004) - Rated 18 Feb 2020 |
80 29% | Inception (2010) - Rated 18 Feb 2020 |
81 43% | Reservoir Dogs (1992) - Rated 18 Feb 2020 |
87 91% | The Irishman (2019) - Rated 18 Feb 2020 |