KermitC

kermitc
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 78% A Silent Voice (2016) - Rated 21 Oct 2021
99 94% AnoHana: The Flower We Saw That Day (2011) - Rated 21 Oct 2021
80 42% You (2018) - Rated 21 Oct 2021
86 55% The Blind Side (2009) - Rated 21 Oct 2021
75 29% Us (2019) - Rated 21 Oct 2021
79 38% Meet the Parents (2000) - Rated 21 Oct 2021
79 38% The Longest Yard (2005) - Rated 21 Oct 2021
53 7% Dolittle (2020) - Rated 21 Oct 2021
64 13% Knives Out (2019) - Rated 21 Oct 2021
98 89% Perfect Blue (1998) - Rated 21 Oct 2021