kerridwen

kerridwen
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 24% The Holiday (2006) - Rated 14 Jun 2008
80 82% Talk to Her (2002) - Rated 14 Jun 2008
80 82% Chocolat (2000) - Rated 14 Jun 2008
75 67% The Others (2001) - Rated 14 Jun 2008
75 67% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 14 Jun 2008
75 67% Big (1988) - Rated 14 Jun 2008
97 97% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 14 Jun 2008
40 9% Naked Lunch (1991) - Rated 14 Jun 2008
70 44% Cold Mountain (2003) - Rated 14 Jun 2008
100 99% The Princess Bride (1987) - Rated 14 Jun 2008