kestin

kestin
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% Get Out (2017) - Rated 18 Nov 2017
78 41% Harold and Maude (1971) - Rated 18 Nov 2017
88 59% Blade (1998) - Rated 18 Nov 2017
93 80% Cast Away (2000) - Rated 18 Nov 2017
92 76% Groundhog Day (1993) - Rated 18 Nov 2017
40 6% In Bruges (2008) - Rated 18 Nov 2017
90 66% A Beautiful Mind (2001) - Rated 18 Nov 2017
90 66% The One I Love (2014) - Rated 18 Nov 2017
84 53% District 9 (2009) - Rated 18 Nov 2017
92 76% Fight Club (1999) - Rated 18 Nov 2017