ket_f

ketf
Movie Buff - 420 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2016
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 68% Sin City (2005) - Rated 24 Oct 2016
77 64% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 24 Oct 2016
75 55% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 24 Oct 2016
75 55% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 24 Oct 2016
67 28% The Brothers Grimm (2005) - Rated 24 Oct 2016
64 21% The Great Gatsby (2013) - Rated 24 Oct 2016
70 40% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 24 Oct 2016
73 49% They Live (1988) - Rated 24 Oct 2016
68 31% Control (2007) - Rated 24 Oct 2016
76 60% Bronson (2009) - Rated 24 Oct 2016