ketrp

ketrp
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 66% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 18 Jul 2014
90 23% Hancock (2008) - Rated 18 Jul 2014
100 66% Hitch (2005) - Rated 18 Jul 2014
100 66% The Last Samurai (2003) - Rated 18 Jul 2014
100 66% The Dark Knight (2008) - Rated 18 Jul 2014
100 66% Never Back Down (2008) - Rated 18 Jul 2014
100 66% Fast Five (2011) - Rated 18 Jul 2014
100 66% 21 (2008) - Rated 18 Jul 2014
100 66% Thor: The Dark World (2013) - Rated 18 Jul 2014
100 66% American Hustle (2013) - Rated 18 Jul 2014