kev452

kev452
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2009
Location: Mount Pleasant, MI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% Into the Wild (2007) - Rated 18 Aug 2009
87 53% The Princess Bride (1987) - Rated 18 Aug 2009
100 86% Casablanca (1942) - Rated 18 Aug 2009
65 16% Men in Black (1997) - Rated 18 Aug 2009
10% Titanic (1997) - Rated 18 Aug 2009
95 70% Across the Universe (2007) - Rated 18 Aug 2009
80 30% The Da Vinci Code (2006) - Rated 18 Aug 2009
87 53% High Fidelity (2000) - Rated 18 Aug 2009
90 63% The Matrix (1999) - Rated 18 Aug 2009
79 23% Pretty Woman (1990) - Rated 18 Aug 2009