kevcart3

kevcart3
Movie Buff - 354 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

2% Road Trip (2000) - Rated 14 Jun 2009
2% Get Smart (2008) - Rated 14 Jun 2009
5% Blindness (2008) - Rated 14 Jun 2009
5% The Cat in the Hat (2003) - Rated 14 Jun 2009
29% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 14 Jun 2009
2% My Cousin Vinny (1992) - Rated 14 Jun 2009
11% Into the Wild (2007) - Rated 14 Jun 2009
11% Dark City (1998) - Rated 14 Jun 2009
29% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 14 Jun 2009
29% Finding Nemo (2003) - Rated 14 Jun 2009