kevdav

kevdav
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 41% Adventureland (2009) - Rated 12 Jun 2022
90 83% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 12 Jun 2022
85 69% 20,000 Leagues Under the Sea (1954) - Rated 12 Jun 2022
90 83% 12 Monkeys (1995) - Rated 12 Jun 2022
80 58% The Northman (2022) - Rated 12 Jun 2022
95 97% Misery (1990) - Rated 12 Jun 2022
70 27% Prometheus (2012) - Rated 12 Jun 2022
90 83% Mandy (2018) - Rated 12 Jun 2022
80 58% The Gift (2015) - Rated 12 Jun 2022
65 13% Those Who Wish Me Dead (2021) - Rated 12 Jun 2022