Kevin7x57

kevin7x57
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 13 Nov 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 63% 1408 (2007) - Rated 13 Nov 2021
83 36% 127 Hours (2010) - Rated 13 Nov 2021
80 22% Monsters (2010) - Rated 13 Nov 2021
80 22% Wildling (2018) - Rated 13 Nov 2021
80 22% Dolemite Is My Name (2019) - Rated 13 Nov 2021
84 41% V/H/S/2 (2013) - Rated 13 Nov 2021
78 8% War Dogs (2016) - Rated 13 Nov 2021
88 63% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 13 Nov 2021
88 63% Host (2020) - Rated 13 Nov 2021
85 47% Horrible Bosses (2011) - Rated 13 Nov 2021