Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kevsipeysi

Movie Buff - 236 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out kevsipeysi's...
45 30% Irrational Man (2015) - Mar 04, 2019
75 46% American Sniper (2014) - Mar 04, 2019
35 25% Spanglish (2004) - Mar 04, 2019
35 25% The Purge (2013) - Mar 04, 2019
90 76% Nocturnal Animals (2016) - Mar 04, 2019
55 36% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Mar 04, 2019
68 42% Me and Earl and the Dying Girl (2015) - Mar 04, 2019
40 27% Inferno (2016) - Mar 04, 2019
60 38% In Time (2011) - Mar 04, 2019
56 37% The Girl Next Door (2004) - Mar 04, 2019