Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kfLeQu

Flick Fan - 41 Film Ratings

Member Since: Mar 10, 2019

more Recent Ratings
67 32% Gone in 60 Seconds (2000) - Mar 10, 2019
80 52% In Bruges (2008) - Mar 10, 2019
38 15% The Village (2004) - Mar 10, 2019
94 93% Beetlejuice (1988) - Mar 10, 2019
81 54% American Psycho (2000) - Mar 10, 2019
74 42% Despicable Me 2 (2013) - Mar 10, 2019
3% Road Trip (2000) - Mar 10, 2019
88 70% North by Northwest (1959) - Mar 10, 2019
86 65% The Addams Family (1991) - Mar 10, 2019
90 82% Romeo + Juliet (1996) - Mar 10, 2019