kfairfield

kfairfield
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2016
Location: USA

more Recent Ratings

Check out kfairfield's...

92 80% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 31 Mar 2016
80 52% 2012 (2009) - Rated 31 Mar 2016
75 25% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 31 Mar 2016
96 88% Trainwreck (2015) - Rated 31 Mar 2016
73 13% Idiocracy (2006) - Rated 31 Mar 2016
79 47% The Butterfly Effect (2004) - Rated 31 Mar 2016
89 75% Walk the Line (2005) - Rated 31 Mar 2016
98 97% Avatar (2009) - Rated 31 Mar 2016
96 88% Easy A (2010) - Rated 31 Mar 2016
87 69% WALL·E (2008) - Rated 31 Mar 2016