Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kgerhard

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: May 12, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out kgerhard's...
98 96% The Usual Suspects (1995) - May 12, 2020
97 88% Deadpool (2016) - May 12, 2020
90 46% The Firm (1993) - May 12, 2020
95 73% Singin' in the Rain (1952) - May 12, 2020
95 73% The Mothman Prophecies (2002) - May 12, 2020
90 46% Minority Report (2002) - May 12, 2020
90 46% Clueless (1995) - May 12, 2020
85 11% Toy Story (1995) - May 12, 2020
70 3% Jackass: The Movie (2002) - May 12, 2020
90 46% Kick-Ass (2010) - May 12, 2020