kgor93

kgor93
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 42% Children of Men (2006) - Rated 28 Mar 2017
92 42% Adventureland (2009) - Rated 28 Mar 2017
95 65% Zombieland (2009) - Rated 28 Mar 2017
100 84% The Spectacular Now (2013) - Rated 28 Mar 2017
94 57% Paper Towns (2015) - Rated 28 Mar 2017
92 42% Easy A (2010) - Rated 28 Mar 2017
84 11% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 28 Mar 2017
75 3% Hitch (2005) - Rated 28 Mar 2017
100 84% Logan (2017) - Rated 28 Mar 2017
88 26% Rain Man (1988) - Rated 28 Mar 2017