kgwitt

kgwitt
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 41% Clerks II (2006) - Rated 14 Sep 2020
90 66% Donnie Brasco (1997) - Rated 14 Sep 2020
90 66% Chocolat (2000) - Rated 14 Sep 2020
85 20% Sherlock Holmes (2009) - Rated 14 Sep 2020
89 41% American History X (1998) - Rated 14 Sep 2020
80 4% Underworld (2003) - Rated 14 Sep 2020
90 66% Braveheart (1995) - Rated 14 Sep 2020
95 95% Roma (2018) - Rated 14 Sep 2020
91 87% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 14 Sep 2020
90 66% What About Bob? (1991) - Rated 14 Sep 2020