khai1515

khai1515
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 79% Taxi Driver (1976) - Rated 07 Aug 2016
100 90% Raging Bull (1980) - Rated 07 Aug 2016
100 90% Goodfellas (1990) - Rated 07 Aug 2016
100 90% Casino (1995) - Rated 07 Aug 2016
90 65% Bringing Out the Dead (1999) - Rated 07 Aug 2016
90 65% Gangs of New York (2002) - Rated 07 Aug 2016
90 65% The Aviator (2004) - Rated 07 Aug 2016
95 79% The Departed (2006) - Rated 07 Aug 2016
85 45% Shutter Island (2010) - Rated 07 Aug 2016
75 21% Hugo (2011) - Rated 07 Aug 2016