khashayar

khashayar
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 39% Repo Men (2010) - Rated 31 Mar 2017
80 86% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 31 Mar 2017
75 65% 127 Hours (2010) - Rated 31 Mar 2017
75 65% Almost Famous (2000) - Rated 31 Mar 2017
70 39% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 31 Mar 2017
55 18% Contagion (2011) - Rated 31 Mar 2017
50 7% Kick-Ass (2010) - Rated 31 Mar 2017
90 97% Bicycle Thieves (1948) - Rated 31 Mar 2017
60 23% The Hunger Games (2012) - Rated 31 Mar 2017
75 65% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 31 Mar 2017