khawkinson

khawkinson
Movie Buff - 285 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% The Island (2005) - Rated 30 Apr 2017
80 82% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 30 Apr 2017
100 96% The Prestige (2006) - Rated 30 Apr 2017
70 71% The Shining (1980) - Rated 30 Apr 2017
100 96% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 30 Apr 2017
50 37% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 30 Apr 2017
100 96% Deadpool (2016) - Rated 30 Apr 2017
70 71% The Golden Compass (2007) - Rated 30 Apr 2017
50 37% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 30 Apr 2017
50 37% The Book of Eli (2010) - Rated 30 Apr 2017