Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
khayal

Movie Buff - 204 Film Ratings

Member Since: Feb 3, 2018

Location: Baku, Azerbaijan

more Recent Ratings
88 78% Spider-Man (2002) - Feb 09, 2018
15 1% The Hot Chick (2002) - Feb 09, 2018
55 13% The Hangover Part III (2013) - Feb 09, 2018
67 25% 2 Fast 2 Furious (2003) - Feb 09, 2018
47 9% After Hours (1985) - Feb 09, 2018
80 51% Bean (1997) - Feb 09, 2018
87 76% The Untouchables (1987) - Feb 09, 2018
65 20% Rocky V (1990) - Feb 09, 2018
81 54% Despicable Me (2010) - Feb 09, 2018
71 33% Cape Fear (1991) - Feb 09, 2018