khedron

khedron
Movie Buff - 191 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2006
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 59% School of Rock (2003) - Rated 23 May 2009
90 86% Die Hard (1988) - Rated 23 May 2009
86 78% Hot Fuzz (2007) - Rated 23 May 2009
81 59% In Bruges (2008) - Rated 23 May 2009
95 95% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 23 May 2009
80 53% The Machinist (2004) - Rated 23 May 2009
78 43% Apocalypto (2006) - Rated 23 May 2009
76 38% Knocked Up (2007) - Rated 23 May 2009
90 86% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 23 May 2009
90 86% WALL·E (2008) - Rated 23 May 2009