khomatech

khomatech
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 67% Dracula (1992) - Rated 31 Jan 2021
85 33% Uncut Gems (2019) - Rated 31 Jan 2021
80 24% Good Time (2017) - Rated 31 Jan 2021
90 44% The Return (2003) - Rated 31 Jan 2021
70 13% Izgnanie (2007) - Rated 31 Jan 2021
80 24% Elena (2011) - Rated 31 Jan 2021
85 33% Leviathan (2014) - Rated 31 Jan 2021
80 24% A Sun (2019) - Rated 31 Jan 2021
90 44% Sound of Metal (2020) - Rated 31 Jan 2021
0% The Predator (2018) - Rated 27 Nov 2020