khoobehi

khoobehi
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 87% Reservoir Dogs (1992) - Rated 29 Apr 2018
80 47% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 29 Apr 2018
95 72% Full Metal Jacket (1987) - Rated 29 Apr 2018
75 35% Dogma (1999) - Rated 29 Apr 2018
98 80% Black Swan (2010) - Rated 29 Apr 2018
85 62% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Rated 29 Apr 2018
2% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 29 Apr 2018
70 27% Fantasia (1940) - Rated 29 Apr 2018
90 67% Drive (2011) - Rated 29 Apr 2018
75 35% Noah (2014) - Rated 29 Apr 2018