khorshid

khorshid
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 66% Short Cuts (1993) - Rated 26 Jun 2015
90 89% Chocolat (2000) - Rated 26 Jun 2015
85 78% WALL·E (2008) - Rated 26 Jun 2015
90 89% Cinema Paradiso (1988) - Rated 26 Jun 2015
85 78% Her (2013) - Rated 26 Jun 2015
75 50% The King's Speech (2010) - Rated 26 Jun 2015
80 66% Blood Diamond (2006) - Rated 26 Jun 2015
88 82% Before Midnight (2013) - Rated 26 Jun 2015
90 89% Dead Poets Society (1989) - Rated 26 Jun 2015
80 66% Whatever Works (2009) - Rated 26 Jun 2015