Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
khsirslm

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Nov 13, 2018

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out khsirslm's...
45 3% Alpha (2018) - Nov 13, 2018
90 50% Call Me by Your Name (2017) - Nov 13, 2018
90 50% A Bigger Splash (2015) - Nov 13, 2018
90 50% American Horror Story (2011) - Nov 13, 2018
100 96% Game of Thrones (2011) - Nov 13, 2018
90 50% Sin City (2005) - Nov 13, 2018
90 50% Children of Men (2006) - Nov 13, 2018
85 21% Insidious (2010) - Nov 13, 2018
95 78% Unbroken (2014) - Nov 13, 2018
85 21% Saw (2004) - Nov 13, 2018