khusan

khusan
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 53% Melancholia (2011) - Rated 27 Jan 2018
90 71% Dogville (2003) - Rated 27 Jan 2018
60 10% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 27 Jan 2018
50 3% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 27 Jan 2018
70 21% Kielletty hedelmä (2009) - Rated 19 Jan 2018
80 39% Womb (2010) - Rated 19 Jan 2018
95 92% Interstellar (2014) - Rated 19 Jan 2018
90 71% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 19 Jan 2018
70 21% Vizontele (2001) - Rated 19 Jan 2018
80 39% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 19 Jan 2018