Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ki0zcv

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Aug 11, 2019

more Recent Ratings
60 62% Waltz with Bashir (2008) - Aug 11, 2019
80 93% The Lion King (1994) - Aug 11, 2019
75 81% Forrest Gump (1994) - Aug 11, 2019
80 93% The Help (2011) - Aug 11, 2019
75 81% Se7en (1995) - Aug 11, 2019
65 71% The Truman Show (1998) - Aug 11, 2019
30 31% Jurassic Park III (2001) - Aug 11, 2019
50 50% Amélie (2001) - Aug 11, 2019
10 6% Cube (1997) - Aug 11, 2019
20 18% Rocky (1976) - Aug 11, 2019