kian_jaz87

kianjaz87
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 32% 21 Jump Street (2012) - Rated 14 May 2012
93 79% The Social Network (2010) - Rated 22 Apr 2012
85 38% Contraband (2012) - Rated 19 Apr 2012
80 25% The Fifth Element (1997) - Rated 08 Apr 2012
89 48% Defiance (2008) - Rated 08 Apr 2012
93 79% The Day of the Jackal (1973) - Rated 07 Apr 2012
92 76% Enemy of the State (1998) - Rated 02 Apr 2012
87 44% Wedding Crashers (2005) - Rated 02 Apr 2012
79 20% Felon (2008) - Rated 01 Apr 2012
95 85% The Notebook (2004) - Rated 01 Apr 2012