kibbym

kibbym
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 10 Oct 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 27% Armageddon (1998) - Rated 10 Oct 2014
50 0% Heavenly Creatures (1994) - Rated 10 Oct 2014
100 75% The Life of David Gale (2003) - Rated 10 Oct 2014
92 12% The Reader (2008) - Rated 10 Oct 2014
95 20% Labor Day (2013) - Rated 10 Oct 2014
100 75% Kill Your Darlings (2013) - Rated 10 Oct 2014
100 75% House of Sand and Fog (2003) - Rated 10 Oct 2014
100 75% Iron Man 3 (2013) - Rated 10 Oct 2014
100 75% Avatar (2009) - Rated 10 Oct 2014
98 27% Winter's Bone (2010) - Rated 10 Oct 2014