kiczon

kiczon
Movie Buff - 154 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2013
Location: Poznañ, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 6% Her (2013) - Rated 21 Feb 2014
95 90% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 11 Feb 2014
80 34% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 18 Nov 2013
76 27% The Social Network (2010) - Rated 25 Oct 2013
60 14% Sharknado (2013) - Rated 11 Oct 2013
91 71% In Bruges (2008) - Rated 11 Sep 2013
30 11% The Karate Kid (1984) - Rated 30 Aug 2013
3% Ghost (1990) - Rated 28 Aug 2013
10 6% Jaws (1975) - Rated 28 Aug 2013
10 6% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 28 Aug 2013