kiel

kiel
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% How Tasty Was My Little Frenchman (1971) - Rated 22 Aug 2017
20 40% Her (2013) - Rated 22 Aug 2017
89 82% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 22 Aug 2017
30 60% Pineapple Express (2008) - Rated 22 Aug 2017
20 40% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 22 Aug 2017
90 87% Tokyo Story (1953) - Rated 22 Aug 2017
60 70% Clouds of Sils Maria (2014) - Rated 22 Aug 2017
80 77% Full Metal Jacket (1987) - Rated 22 Aug 2017
95 92% The Maltese Falcon (1941) - Rated 22 Aug 2017
27 50% El Mariachi (1993) - Rated 22 Aug 2017