kieranej

kieranej
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2016
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 83% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 30 Nov 2016
39% Ghost in the Shell (1995) - Rated 29 Nov 2016
63% Akira (1988) - Rated 29 Nov 2016
63% The Hidden Fortress (1958) - Rated 17 Jun 2016
39% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 16 Jun 2016
39% Paprika (2006) - Rated 16 Jun 2016
24% The Sopranos (1999) - Rated 16 Jun 2016
63% True Detective (2014) - Rated 16 Jun 2016
63% Tangerines (2013) - Rated 16 Jun 2016
63% The Revenant (2015) - Rated 16 Jun 2016