kikosdad

kikosdad
Film Freak - 526 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 61% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Rated 10 May 2021
75 39% Citizen Kane (1941) - Rated 05 May 2021
80 61% Rome, Open City (1945) - Rated 05 May 2021
75 39% Bicycle Thieves (1948) - Rated 05 May 2021
80 61% Rashomon (1950) - Rated 05 May 2021
85 79% Ikiru (1952) - Rated 05 May 2021
40 5% Fear and Desire (1953) - Rated 05 May 2021
75 39% La Strada (1954) - Rated 05 May 2021
83 76% Rear Window (1954) - Rated 05 May 2021
60 16% Journey to Italy (1954) - Rated 05 May 2021