kilhil25

kilhil25
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: hi i love watching movies

more Recent Ratings

88 34% Hannibal (2001) - Rated 19 Jul 2016
90 67% The Last Airbender (2010) - Rated 19 Jul 2016
90 67% Kick-Ass (2010) - Rated 19 Jul 2016
88 34% Spider-Man 3 (2007) - Rated 19 Jul 2016
88 34% Chronicle (2012) - Rated 19 Jul 2016
1% Rush Hour 2 (2001) - Rated 19 Jul 2016
90 67% Deadpool (2016) - Rated 19 Jul 2016
87 28% I Am Legend (2007) - Rated 19 Jul 2016
90 67% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 19 Jul 2016
90 67% Sucker Punch (2011) - Rated 19 Jul 2016