kiloandhugo

kiloandhugo
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 8% Grizzly Man (2005) - Rated 18 Jan 2018
100 86% Big Night (1996) - Rated 18 Jan 2018
95 36% The Piano (1993) - Rated 18 Jan 2018
100 86% Persona (1966) - Rated 18 Jan 2018
90 19% Hotel Rwanda (2004) - Rated 18 Jan 2018
98 58% Ghost World (2001) - Rated 18 Jan 2018
98 58% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 18 Jan 2018
95 36% Lost in Translation (2003) - Rated 18 Jan 2018
100 86% Au hasard Balthazar (1966) - Rated 18 Jan 2018
100 86% On the Waterfront (1954) - Rated 18 Jan 2018